Olejki z czystego pieprzów eterycznych wielu znanych składników.

Olejki z czystego pieprzów eterycznych wielu znanych składników.

Tak więc prawdziwym kluczem jest zaakceptowanie faktu, że możesz zmienić tylko jedno zachowanie na raz. Spróbuj zmienić więcej niż jedną rzecz na raz, a zawiedziesz. To naprawdę takie proste.

Teraz, jeśli chodzi o nawyki, zaczynamy dość prosto, z czymś, co omówiono wcześniej: codziennie bierz olej rybny i wielokrotność. Ten nawyk jest łatwy do zrobienia i powoduje kilka dość ważnych zmian fizjologicznych.

Inne nawyki, które dołączamy – jeden na raz – to:

 • Jedzenie chudego białka z każdym posiłkiem i przekąsek
 • Oszczędzanie gęstych posiłków węglowodanów, aż po ćwiczeniu reduslim cenna
 • Jedzenie 5-7 porcji owoców i warzyw
 • Jedzenie śniadania codziennie
 • Picie co najmniej 2l wody dziennie
 • i więcej…

Nie zauważysz, że nic z tego nie jest „fantazyjne”. Ale o to chodzi. Ludzie nie potrzebują fantazji. Potrzebują jednego zwykłego nawyku, aby śledzić co 2 tygodnie. A kiedy opanowali ten nawyk, potrzebują nowego.

Te nawyki się sumują, dopóki osoba powoli nie przejdzie od jedzenia z miejsca, w którym było wcześniej (zwykle nie tak dobre) do dużej ilości) Lepsze miejsce.

Teraz jest jeszcze jeden klucz do tego całego nawyku. Po wprowadzeniu nawyku musisz dowiedzieć się, czy Twój klient uważa, że ​​może to zrobić. I jak się dowiesz? Pytasz.

Mówisz: „W skali 1-10, jak jesteś pewny, że możesz zrobić nawyk?”

[czy to olej rybny i multi, Owoce i warzywa, śniadanie, woda, cokolwiek.]

Jeśli są pewni siebie i zgłaszają 9 lub 10 na 10, wówczas dajesz im nawyk i pociągają do odpowiedzialności za to przez 2 tygodnie. Jeśli jednak powiedzą coś mniej niż 9 na 10, nie dajesz im nawyku.

zamiast tego ułatwiasz nawyk. Może to 2 porcje warzyw zamiast 5. Może to śniadanie w poniedziałki, środy i piątki. Cokolwiek to jest, wciąż ułatwiasz nawykowi, dopóki nie powiedzą: „Tak, jestem pewien, że mogę to zrobić – 9 na 10.”

To pewność, która buduje motywację i pozytywny pęd . I żadna ilość bicia z twojej strony nie będzie przekonała kogoś, kto nie uważa, że ​​i tak może coś zrobić.

Podsumowanie

Bobby: w porządku, Dr Berardi – Dzięki za tę niesamowitą informację! Gdzie ludzie mogą dowiedzieć się więcej o właściwym odżywianiu dla dobrego nastroju i świetnego ciała?

Dr Berardi: Cóż, jeśli ludzie słuchający są zainteresowani dowiedzieć się więcej o żywieniu, gorąco polecam sprawdzić bezpłatne 5-dniowy kurs wideo, który udostępniłem „The Essentials of Nutrition Coaching”.

W ciągu 5 dni uczę:

 • Jak się zintegrować Coaching żywieniowy w osobistym szkoleniach lub środowisku coachingu siły
 • Jak dokładnie ocenić nowego klienta
 • Jak opracować plan żywieniowy na podstawie tej oceny
 • Jakie statystyki zmierzyć i jak dokładnie je zmierzyć
 • Jak zoptymalizować plan żywieniowy na podstawie tych statystyk

i nie mówię o tych rzeczach – pokazuję Fitness profesjonaliści, jak to zrobić. W rzeczywistości daję im nawet wszystkie formy i zasoby, które muszą iść i zrobić, od razu.

Próbowałem uczynić ten kurs jeszcze lepszym niż jakiekolwiek seminarium żywieniowe, jakie kiedykolwiek widziałem, I myślę, że to zrobiłem. Ale to dla tych, którzy to widzą, aby zdecydować.

Oto link, aby to sprawdzić: „The Essentials of Nutrition Coaching”

Dowiedz się więcej

chcę to zrobić Uzyskaj najlepszy kształt swojego życia i pozostańcie w ten sposób na dobre? Sprawdź następujące 5-dniowe kursy transformacji ciała.

Najlepsza część? Są całkowicie bezpłatne.

Aby sprawdzić bezpłatne kursy, po prostu kliknij jedno z poniższych linków.

 • Transformacja ciała 5-dniowy kurs dla kobiet
 • Transformacja ciała 5-dniowy kurs dla mężczyzn

Scott Quick jest trenerem, którym dba.

Porozmawiaj z nim przez pięć minut i to jest jasne. On słucha. Kontynuuje. Pamięta nazwiska byłych klientów i utrzymuje kontakt z wieloma z nich po zakończeniu ich oficjalnej pracy.

Dr. Javier Coria, jeden z tych byłych klientów – i zwycięzca trenerów mężczyzn Precision Nutrition 2016 – podsumowuje to w jednym atrybucie: Scott jest trwały… Ultra Tristant.

Scott wcześnie łączy się z klientami, informuje ich, że wiedział, że jest tam dla nich i stara się zachować relacje. Bez względu na wszystko.

Czyta te wędrujące wiadomości o zmartwieniach i wyzwaniach swoich klientów. Zero, dlaczego jest to ważne. Poinformuje ich, że jest elastyczny i dostępny.

Wyniki mówią same za siebie.

Scott trenował kilku zwycięzców głównych nagród precyzyjnych, a także dziesiątki finalistów. I jest dumny z tej płyty.

, ale jeszcze bardziej imponujący – i ważniejszy dla Scotta – jest jego ciągłym połączeniem z „zwykłymi” facetami. Mężczyźni, którzy mieli nieco większą wagę do stracenia. Ci, którzy przeżyli ciężkie osobiste okoliczności podczas roku trenerskiego. Lub kto został ranny, chory lub zniechęcony.

stanęli w obliczu wielu wyzwań i wszyscy poczynili znaczny postęp w kierunku swoich celów.

i bez względu Scott je wspiera.

„Czasami faceci oznaczają mnie w poście na Facebooku, który przypomina punkt, który zrobiłem lata temu podczas coachingu”, mówi Scott. „Pamiętają”.

wtedy czuje największą satysfakcję ze swojej pracy. Kiedy wie, że miał trwały wpływ na czyjeś życie. Kiedy widzi, że zrobił różnicę.

Dorastając, Scott wykazał niezwykłe zdolności do sportu.

Jego rodzice żartowali, że nie wiedzieli, skąd pochodzi jego wrodzony atletyzm . O czwartej, już rozrywał boisko. Później, w szkole średniej i college’u, pełnił funkcję bramkarza.

To wymagająca pozycja, która wymaga szybkości i koordynacji i inteligentnych – i Scott wyróżniał się. Wracając, żałuje, że został trenowany tak, jak dąży do trenowania dzisiaj.

„Byłem dobrym graczem”, mówi. „Ale moja gra mentalna wymagała pracy.”

Miał fizyczne narzędzia. Miał naturalną zdolność. Ale mógłby być bardzo trudny dla siebie, gdyby coś poszło nie tak.

Musiał dowiedzieć się, że błędy i niepowodzenia nie są oznaką porażki.

„Błędy to tylko błędy” Mówi teraz.

„Niepowodzenia mogą być okazją”.

To jest przesłanie, które najbardziej chce, aby jego klienci usłyszeli.

Own własne życie Scotta oferuje wiele przykładów Z tego: po pierwsze, kilka wstrząsów mózgu w ostatnim roku studiów położyło wczesny koniec kariery w piłce nożnej.

przez prawie dwie dekady cała tożsamość Scotta była na piłce nożnej. To właśnie zrobił i na czym mu zależało i kim był.

puszczenie nie może być łatwe. Inna osoba mogła całkowicie zrezygnować ze sportu.

, ale z dyplomem medycyny sportowej i trwałej pasji do aktywnego stylu życia, Scott znalazł sposób na przeniesienie skupienia się na trening sportowy. W ciągu kilku lat zdobył tytuł magistra nauki rehabilitacyjnej i studiował, aby stać się precyzyjnym trenerem certyfikowanym odżywianiem. Co więcej, szukał sposobu, w jaki mógł pomóc innym mężczyznom w zrobieniu tego samego.

Zostanie odsunięte na bok od piłki nożnej nie jest jedynym wyzwaniem, przed którym stanął Scott.

od lat, przed-, pre- Gry sezonowe i sesje kondycjonujące sprawiły, że był wyczerpany. Jego waga spadnie. Miałby trudności z ukończeniem trudnego meczu. I nawet po tym, jak przestał grać, nie mógł wydawać się przybierać mięśni.

do tego czasu został certyfikowanym trenerem. Pomagał innym mężczyznom poprawić ich sprawność każdego dnia.

Miał motywację. Miał umiejętności i miał wiedzę. Ale jeśli chodzi o jego zdrowie i kondycję, coś nie działało. Potrzebował wskazówek i wiedział o tym.

„Guys może być trudno przyznać, że mają problem” – mówi. „Uważamy, że powinniśmy być na szczycie wszystkiego, że powinniśmy być twarde, a nawet idealne.”

To niezdrowy imperatyw kulturowy. I wracają do życia.

w sprawie Scotta, osiągając pomoc, okazało się jedną z najlepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podjął. Nie tylko zyskał 25 funtów chudego mięśnia w chwytaku do Brawny, wczesną iterację coachingu żywieniowego, ale został mentorem rówieśniczym i ostatecznie pełnoprawnym trenerem w Precision Nutrition.

Jego „problem” stał się katalizatorem jego kariery.

i nigdy nie był bardziej spełniony ani szczęśliwszy.

, a teraz rodzic dwojga małych dzieci, Scott wszedł do nowego Faza życia, w której jego skupienie jest mniej na własnej sprawności sportowej niż na utrzymaniu zdrowia, aby mógł pełnić życie rodzinne. Obecne hobby obejmują wędrówki, wiosła, wspinaczkę, zabawę z psem i wędkarstwo.

Ostatnio jest pełny koło, oferując swoją znaczną wiedzę specjalistyczną wieżę w drużynie piłki nożnej pięciolatka.

Porozmawiaj o wyzwaniu coachingowym.

„Jeśli nigdy nie próbowałeś zmusić piętnastu lub dwudziestu przedszkolaków, gdy temperatura wynosi ponad 102 f (39 c) i ledwo wiedzą, jak kopać Piłka, nie wiesz, czym jest wytrwałość – mówi.

Scott współpracował z każdym rodzajem klienta.

od pięciolatków do oktogenarian. Od chudy i słabych po chorobliwie otyłe po elitarnych sportowców – i wszystkich pomiędzy.

ze swoją specjalnością w medycynie rehabilitacyjnej, Scott jest znakomity w wskazaniu, co zrobić, jeśli ćwiczenie, które ma działać dla wszystkich nie działa dla ciebie. I nie ocenia emocjonalnych zjadaczy. Byli tam przyjaciele i członkowie rodziny. Wie, że walka jest prawdziwa, a presja społeczna jest intensywna.

, więc nie odrzuca ani nie potępia. Zamiast tego oferuje swoje wsparcie.

także Scott chciałby, aby jego klienci wiedzieli, że nie uważa się za guru. Nadal jest bardzo w ich butach.

„Nawet trenerzy potrzebują coachingu. Dlatego zawsze czytam i uczę się. Nigdy tak naprawdę nie przestajesz rosnąć, a czasem potrzebujemy wskazówek z tym. ”Pomijając oburzenie, olejki eteryczne mają rzeczywiste korzyści zdrowotne. Oto prawdziwa oferta, w tym dane z naszych własnych (i bardzo udanych) doświadczeń siebie.

Chcesz słuchać zamiast czytać? Pobierz nagrywanie audio tutaj…

++

Na początku tego roku uczyniłem poziom testosteronu, aby wzrósł o 26 procent.

Z powodzeniem pragnąłem mojego 10 -Years-and-Counting Ból kolanowy.

i użyłem magicznej pary, aby zmniejszyć liczbę dni chorych w mojej rodzinie (w tym trzy zarodkowe dzieci).

Jaki rodzaj SOUT Czarodzieja jest to?

Tylko trochę nauki. Oraz zdrową dawkę terapeutycznych olejków eterycznych.

Wiem, wiem. Twierdzenia o olejkach eterycznych-że mogą pomóc w sodzie, nastroju, poziomach hormonów i innych-mogą brzmieć jak oszołomi, woo-woo nonsens. Najgorsza porada „zdrowia”, jaką ma do zaoferowania Internet.

Ale intrygujące dane naukowe sugerują, że niektóre z potencjalnych korzyści o olejkach eterycznych mogą być po prostu rzeczywistością. Na przykład

:

 • Widziałem kilka studiów przypadków wykazujących 25-35 procent wzrostu testosteronu wśród mężczyzn hipogonadalnych (niskiego testosteronu), którzy spożywali olejek eteryczny z niebieskiego świerka. (Ostrzeżenie spoilera: widziałem to samo, gdy sam eksperymentowałem z niebieskim świerkiem).
 • Olejek kadzidełkowy pochodzi z żywicy drzewa Boswellia. Boswellia jest wysoce reklamowana w świecie suplementów pod kątem bólu stawów i zapalenia stawów. Jak na ironię, niektórzy z tych samych osób biorących Boswelię w formie suplementu wciąż kpią z użycia olejków eterycznych. (Osobiście uważam, że jest to bardzo pomocne dla mojego okazjonalnego bólu kolana).

Jasne, argumentujesz, próbki na małą skalę i proste studia przypadków nie „udowodnią” ani „obali” wszystko. Ale są to coś więcej niż spekulacje i anegdoty.

Moim zdaniem są wystarczające, aby rozpocząć rozmowę, a może nawet iskier naukowców laboratoryjnych, aby zacząć głębiej patrzeć na to, co robią olejki eteryczne w większych grupach i bardziej kontrolowane Ustawienia.

Jak zawsze, w międzyczasie zajmuje trochę czasu.

W międzyczasie eksperymentowałem z pomocą mojego przyjaciela i kolegę, Toma Nikkola .

Tom wie wszystko, co można wiedzieć o obecnym stanie nauki o olejkach eterycznych. Jest imponującym pisarzem i badaczem na własną rękę oraz-pełne ujawnienie-wierzy wystarczająco w zalety olejków eterycznych, że teraz koncentruje swoją karierę w pełnym wymiarze godzin: dołączył do strony internetowej swojej żony, przez którą sprzedają i edukują i edukują olejki eteryczne.

stronniczy? Być może. Jednocześnie dostarcza fantastyczne podsumowanie olejków eterycznych Intel.

, co następuje najlepszy, najbardziej pomocny i najbardziej wszechstronny artykuł olejku eterycznym, jaki widziałem do tej pory.

Wprowadź TOM…

Jakie są olejki eteryczne?

Olejki eteryczne są lotnymi płynami występującymi w różnych roślinach, drzewach, krzewach i skórkach owocowych cytrusowych. Są to, co dają zioła, kwiaty i owoce ich charakterystyczne zapach Na całym świecie wydobywa te oleje za pomocą metod takich jak destylacja parowa, naciśnięcie na zimno, stukanie żywicy lub absolutna ekstrakcja.

olejki eteryczne nie są przypadkowe, lub po prostu dlatego, że kwiat postanowił zapachić ładny. Składniki chemiczne pomagają roślinom działać i walczyć z patogenami, chorobą i stresem.

Na przykład te składniki mogą:

 • Działać jako przekaźniki i hormony chemiczne;
 • Chroń roślinę przed bakteriami, grzybami i wirusami; i
 • Chroń roślinę przed stresorami środowiskowymi, takimi jak ciepło.

Te aktywne związki są tak małymi cząsteczkami, że ludzie mogą łatwo wchłaniać je przez skórę, fragmenty nosa, płuca , i układ trawienny.

Ponieważ fizjologia roślin jest wystarczająco podobna do naszej, możemy uzyskać korzyść terapeutyczną z niektórych składników olejków.

Oczywiście każdy olejk eteryczny wpływa Ciało ludzkie na różne sposoby, w oparciu o dziesiątki (lub setki) związków w każdym oleju. Na przykład

Peppermint ma ponad 40 znanych składników. (I prawdopodobnie kilka nieznanych). Pokazano:

Olej z czystego mięty pieprzowej wielu znanych składników. Ponad 150 000 zdrowia i wzmacniacza; Fitness Professionals Certifified

ZAPISZ do 30% na najlepszym programie edukacji żywieniowej w branży

Dostań głębsze zrozumienie odżywiania, autorytetu do trenowania i zdolności do przekształcenia tej wiedzy w kwitnącą praktykę coachingową .

od sceptyków do wierzącego

muszę przyznać, zacząłem jako główny sceptyk olejku eterycznego. Moja żona po raz pierwszy przyniosła do domu niektóre oleje i bardzo głęboko zaczęła je zbadać i używać.

Myślałem, że to crock.

Pomimo wszystkich badań, które przeczytałem, profesjonaliści Nauczyłem się od produktów i suplementów diety i suplementów dla najlepszych firm, nie widziałem wielu informacji na temat olejków eterycznych.

Pracuję w branży fitness i zwykle jest to na pierwszym planie naturalnych produktów i terapii alternatywnych. Ponieważ nikt w fitness nie mówił o tych olejach, pomyliłem ten brak dialogu z brakiem danych.

dla mnie olejki eteryczne pachną ładnie, były używane w programach umysłu i były popularne wśród popularnych Nieznożcze nowościowe typy. Nie naukowcy.

, ale dzieliłem dom z kimś, kto nalegał, aby była dobra nauka. Postanowiłem więc spojrzeć głęboko. Zrobiłem nawet samozadowolenie.

 • Zanurzyłem się w dostępnych badaniach i książkach na temat olejków eterycznych. (Jest więcej niż myślisz.)
 • Zrobiłem przed i po badaniu krwi i doświadczyłem znacznej poprawy równowagi hormonalnej.
Call Now Button0966 338 098